ToyotaTeam Slovakia zraz úspešne za nami

TTS 2012, Paddock, Pezinok

V sobotu 9. júna sa v areáli bývalého kameňolomu na Pezinskej babe konal už 8. ročník stretnutia priaznivcov automobilov značiek Toyota a Lexus. Toto mimoriadne úspešné a tradičné stretnutie pritiahlo približne 70-80 áut a takmer 200 nadšencov, ktorí si v chladnom a ku koncu aj daždivom počasí našli čas a prišli do veľkej „JDM rodiny“ na kus reči a zasúťažiť si.

Stretnutie organizovalo občianske združenie ToyotaTeam Slovakia v spolupráci s LeTo Cars (bratislavský dovozca a servis vozidiel Toyota a Lexus) a naším NipponCars. Samozrejme, bez ďalších sponzorov ako žilinský (veľmi Toyota positive) výrobca farbív HG Trade Slovakia, bratislavská IT-firma WBI a iní, by sa podujatie muselo zaobísť bez niektorých atrakcií. Touto cestou by sme sa ešte raz chceli poďakovať všetkým, ktorí prispeli či už finančne, materiálne alebo manuálne k tomu, aby 8. ročník zrazu prebehol hladko a na profesionálnej úrovni, tak ako si stretnutie tohto druhu zaslúži.

Program stretnutia spočíval najmä v dvoch základných súťažiach: autoslalom / jazda zručnosti a súťaž o Top Auto zrazu pre rok 2012. V prvej disciplíne si meralo sily niekoľko desiatok jazdcov, ktorých poradie určovala digitálna časomiera a v tej druhej hlasovali všetci účastníci prideľovaním bodov od prvého po piate miesto pre nimi zvolené autá. Výsledky jednotlivých súťaží prinesieme v ďalšom článku.

Sprievodnými atrakciami na TTS Zraze 2012 boli už tradične hod zotrvačníkom, ktorý sa tentokrát musel zaobísť bez zotrvačníka a závažie sme provizórne nahradili skalou (tematicky to sedí, keďže sme sa nachádzali v kameňolome!), skákací hrad a nafukovacia prekážková dráha pre deti. O pohodlie účastníkov sa postarali profi bufetári a sound systém s hudbou, ktorým sme celkom dôstojne ozvučili hlavné parkovisko a strednú časť areálu.

Pre tých, ktorí sa zrazu nemohli zúčastniť prinášame aj fotografie, za ktoré ďakujeme Legonovi! Fotogaléria zo zrazu.

Kategória: Events.
Tagy: , , , .
Záložka: permalink.